84
redigeringar
JonasW (diskussion | bidrag) (Ny sida: {| align="right" style="background-color: #EAEAEA; border: 1px solid #9999FF; width: 18%; margin: 1em;" |- | colspan="2" style="background-color: #CCCCFF; padding: 0.2em; font-size: 130%;...) |
JonasW (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 24: | Rad 24: | ||
|- | |- | ||
| valign="top" | Sovplatser: || 4-5 | | valign="top" | Sovplatser: || 4-5 | ||
|- | |||
| valign="top" | Segelnummer: || L-5887 | |||
|} | |} | ||
redigeringar